#1 2013-03-25 12:25:36

Xmes
Tag
Regisztrált: 2013-03-25
Üzenetek: 1

Statisztika

üdv!

Nekem két kérésem lenne.
1. Jó lenne, ha a statisztika nem számolná az adminisztrátor oldal megjelenítéseit. Nagyon zavaró, hogyha tudni akarom, hogy hányan nézték megy egy-egy képem, akkor nem szabad megnyitnom a képet, hogy megnézzem hányan like-olták például, és akkor is, ha csak a napi látogatásokat nézem, mert abba is bele számol.
2. Az is jó lenne, ha a statisztika külön számolná az egyedi látogatásokat is, természetesen az adminisztrátor bele számolása nélkül. Mert az szép és jó, hogy azt tudom, hogy az elmúlt 10 percben és 24 órában hány oldal megjelenítés történt (bár az pont nem igazán érdekel), de ebből sajnos nem tudom meg, hogy valójában hányan nézték meg az oldalt, hány egyedi látogató volt.
Ugyanez érvényes a képek oldalaira is. Ne csak azt számolja, hogy hányszor nyitottak meg egy-egy képet, hanem azt is, hogy hányan. Mert ha teszem azt egy ember hússzor nyitotta meg kommentelések miatt a képet, akkor őt hússzor számolja, és emiatt fogalmam nincs hányan nézték meg valójában a képeket.
Összegezve: a jelenlegi statisztika rendszert jelentősen át kéne dolgozni, mert használhatatlan.

Kilépett

#2 2013-03-29 06:56:05

ddtddt
Piwigo Team
Küldõ: Quetigny - France
Regisztrált: 2007-07-27
Üzenetek: 3520

Re: Statisztika

Piwigo.com beta was launched on June 30th 2009. Signup and get your Piwigo photo gallery automatically installed and hosted. Help us to beta test it

Kilépett

Fórum lábléc