#1 2013-03-22 16:35:33

khisti
Tag
Regisztrált: 2013-03-22
Üzenetek: 2

Jplayer

Sziasztok!
Jplayer-t használnám. A 0.4 verziót töltöttem le, a Piwigo verziója 2.5
A galleries könyvtárba létrehoztam egy Videok alkönyvtárat, abba töltöttem fel az .flv file-t.
Thumbnail-t nem hoztam létre (korábban azzal is próbáltam). A szinkronizálás után megjelenik a Videok galéria, benne van a feltöltött videó, de nem játsza le. A WEB szerver logjában azt látom, hogy a videofile útvonalát rosszul állítja össze. Belekerül az elejére egy pont. Ha csinálok egy ugyanolyan nevű könyvtárat, mint amiben a Piwigo van egy ponttal a végén (abban pedig a galleries/Videok könyvtárat) és oda _is: bemásolom a videót, akkor lejátsza.
Mit ronthattam el?
Üdv: Khín I.

Kilépett

#2 2013-03-22 22:07:02

samli
Piwigo Team
Küldõ: Hungary (Budapest)
Regisztrált: 1970-01-01
Üzenetek: 257
Weblap

Re: Jplayer

Szia
Valószínűleg semmit nem rontottál el. Találkoztam még az elmúlt évben ezzel a hibával az angol fórumon, de sajnos a bővítmény szerzője a mai napig nem reagált rá. Ahogy az ottani fórum hozzászólásból ki tudtam szűrni, valószínűleg az flv fájloknál jelentkezik a hiba. Azt javaslom, hogy használd helyette a Charlies' content bővítményt, az biztos megy, kipróbáltam.

Ubuntu 10.04 (Lucid Lynx)
Linux Mint 14 (Nadia) Mate

Kilépett

#3 2013-03-23 11:58:21

khisti
Tag
Regisztrált: 2013-03-22
Üzenetek: 2

Re: Jplayer

Szia!
Köszönöm, a Charlies' content valóban lejátsza a filmeket, de nem tudom megváltoztatni a beállításokat, annak ellenére, hogy a mentéskor azt írja ki, sikeres volt. A következő alkalommal az eredeti beállításokkal indul. Megnéztem: szerintem valamilyen .dat file hozna létre plugins/charlies_content könyvtárba, ami nem jön létre. A jogosultság rendben levőnek tűnik.
A másik probléma, hogy ha megállítom a lejátszást, nem lehet újraindítani, csak ha újratöltöm azt oldalt. Ez .mp4 file-nál nem jelentkezett, csak .flv-nél.
Mindenesetre nagyon köszönöm, így már használható.
Üdv: Khín I.

Kilépett

Fórum lábléc