Válasz küldése

Írd meg üzeneted és küldd el

Kattints a képen a sötét területre az üzenet elküldéséhez.

Vissza

Téma megtekintése (legújabb felül)

bandika
2011-02-04 12:11:02

Hali

Fogalmam sincs mit csináltam, de egyszer csak  működött az oldal.
(visszaléptem, kikapcsoltam, bekapcsoltam a bővítményekből hol ezt hol azt)

samli
2011-02-03 07:57:26

bandika írta:

Hali

Nagy a problémám, végig csináltam az automatikus frissítést és ezt az üzenetet kaptam.

Fatal error: Call to undefined function create_table_add_character_set() in /home4/csiribac/public_html/covers/plugins/AMenuManager/amm_install.class.inc.php on line 278

Szia
Megpróbáltad frissíteni a bővítményt? Ha frissítés után is jelentkezik a probléma, írt meg milyen MySQL verzió van a szerveren.

samli
2011-02-02 21:10:31

bandika írta:

Hali

Nagy a problémám, végig csináltam az automatikus frissítést és ezt az üzenetet kaptam.

Fatal error: Call to undefined function create_table_add_character_set() in /home4/csiribac/public_html/covers/plugins/AMenuManager/amm_install.class.inc.php on line 278

Szia
A bővítmények oldal alapján szerintem bug volt. Jött ki frissítés, nézd meg most mit csinál.

samli
2011-02-02 20:32:29

Most szúrtam ki, hogy szerintem a beígért reklámot aktiválták (vagy akarták aktiválni) és ez hozza be a hibákat.

samli
2011-02-02 20:05:58

Szia
Szerintem az Okhost szórakozik, mert van ott egy próba galériám és nekem is ezt csinálja (korábban nem volt ilyen probléma). Ráadásul a frissítések ellenőrzése sem működik.

csavi
2011-02-02 09:06:11

Nos nekem lenne egy problémám. A képet csak linkelem, mert nagy lenne. Az okhoston ha valaki az értékelésre kattint akkor ez látszódik.
http://picasaweb.google.com/lh/photo/w7 … directlink Most nem tudom, hogy ez a tárhely miatt van? Vagy nekem nem jó valami? Maga a galéria pedig itt van. http://piwigo.weboldala.net

bandika
2011-02-01 23:36:15

Hali

csavi
2011-01-31 08:43:52

Nagyon jól sikerült és stabil verzió. Habár én teljesen újra telepítettem. Elfelejtettem az automatikus frissítést. De legközelebb kipróbálom. :)

samli
2011-01-25 16:32:18

Szevasztok

Megjelent a Piwigo 2.1.6 stabil verziója 2 új nyelv hozzáadásával, 6 nyelvi fájl frissítésével, továbbá több kisebb hiba javításával.

* új nyelv: Norvég nyelv, köszönjük atlew
* új nyelv: Svéd (Svenska) nyelv, köszönjük Jonas és Wallster
* frissített nyelvek: Holland (Nederlands) nyelv, köszönjük pauldaytona, Cseh (Česky) nyelv, köszönjük TPY, Dán (Dansk) nyelv, köszönjük nile, Kínai (简体中文) nyelv, köszönjük winson és Ralph.Bai, Lett (Latviešu) nyelv, köszönjük Aivars Baldone, Arab (العربية) nyelv, köszönjük mohammed és bakir
* 14 kisebb hiba javítása

Frissítés után az új nyelveket az [Adminisztráció > Beállítások > Nyelvek] oldalon aktiválhatjátok.

További részleteket olvashattok a http://hu.piwigo.org/releases/2.1.6 oldalon.

Használjátok az automatikus frissítést és telepítsétek a legújabb verziót.

Fórum lábléc